22 747 06 18

Henna pudrowa jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego, od najdawniejszych czasów używanym do barwienia ciała i włosów. Dzięki prostemu, naturalnemu składowi produkt ten nie tylko skutecznie barwi, lecz także pielęgnuje skórę i włoski dzięki zawartości minerałów i witamin. 

W przeciwieństwie do zwykłej henny, która już po kilku dniach się wymywa, efekt Brow Henna będzie widoczny znacznie dłużej:

  • do 14 dni na skórze
  • do 5 tygodni na włosach

Dzięki wyjątkowemu, naturalnemu kosmetykowi, jakim jest henna pudrowa, możemy uzyskać piękny kolor brwi, którym będziemy się cieszyć wyjątkowo długo. Zabieg stylizacji tym produktem zapewnia nie tylko zafarbowanie włosków oraz skóry, lecz posiada cenne właściwości pielęgnacyjne. W zabiegu używana jest wyłącznie woda mineralna oraz naturalna henna, która nie zawiera konserwantów,domieszek oraz dodatków metali.

Zabieg Brow Henna jest dłuższy od standardowej henny i trwa do 50 -60 minut. W trakcie zabiegu, nakładanych jest kilka warstw, dzięki temu włosy są odżywiane, a barwnik wnika głębiej w strukturę włosa, dzięki temu efekt jest długotrwały.

Makijaż permanentny

Studio Urody Iwona

Laurowa 39
03-197 Warszawa

☎ 22 747 06 18
✉ kontakt@studio-iwona.com.pl

Serdecznie zapraszamy:
Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob.  8:00 - 15:00

Akceptujemy karty płatnicze

 

15 + 9 =

Studio Urody Iwona

Laurowa 39, 03-197 Warszawa, Polska